{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOSHIBA |
| Model: | SF7020H12-24E |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 68 mm x 76 mm x 20 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 250 mA |
| Délka: | 76 mm |
| Šířka: | 68 mm |
| výška: | 20 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: