{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | SF23092A/2092HST.GN |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 92 mm |
| Proudění vzduchu: | 49,3 m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 92 x 92 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 220 → 240 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 92 mm |
| Spotřeba energie: | 14W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Hladina hluku: | 39 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2750 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 60mA |
popis_vašich_požadavek: