{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | SF23080AT/2082HSL.GN |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 28,9 m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 220 → 240 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 80 mm |
| Spotřeba energie: | 13.5W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Hladina hluku: | 33 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2750 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 70mA |
popis_vašich_požadavek: