{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sunon |
| MPN: | SF23080AT 2082HSL |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 220/240V |
| Otáčky (ot./min.): | 2750 |
| Proudění vzduchu: | 21,0 CFM (0,595 m³/min) |
| Hluk: | 33 dBA |
| Současný stav: | 0.07A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Rukáv |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | SF |
| Statický tlak: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Frame_material: | Hliník |
| Výrobce: | Sunon |
popis_vašich_požadavek: