{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | SF23080A-2083HSL.GN |
| OTÁČKY: | 2750 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 30,0 CFM (0,840 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | SF |
| Statický tlak: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Hluk: | 35,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 80X38MM 220/240VAC |
| Napětí - jmenovité: | 240VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 259-1384 F23080ATS1L-GRM SF23080A 2083HSL.GN SF23080A2083HSL.GN SF23080A2083HSLGN |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Rukáv |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 185 ~ 245 VAC |
| Výkon (ve wattech): | 16.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.080A |
popis_vašich_požadavek: