{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | SF23080A 2083HBL.GN |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 40,8 m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 220 → 240 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 32 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2400 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 0,09/0,08AMP |
popis_vašich_požadavek: