{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SEADA |
| Model: | SA1238A2 |
| Napětí: | 220/240V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.09A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: