{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SINWAN |
| Model: | S180FAP-22-1 |
| Výkon: | 60/70W |
| Napětí: | 200/240V |
| Velikost: | 180 mm x 180 mm x 65 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 180 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| výška: | 65 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: