{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | STYL |
| Model: | S15F10-Z |
| Výkon: | 37/34W |
| Napětí: | 100V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 55 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 55 mm |
popis_vašich_požadavek: