{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SINWAN |
| MPN: | S109AP-22-1WB |
| Napětí: | 220/230V |
| Dráty: | 5 |
| Výkon: | 17/15W |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: