{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | RLF35-8/12N |
| Výkon: | 3.6W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 15 mm |
| Současný stav: | 300 mA |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | EBM-Papst |
popis_vašich_požadavek: