{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | RL90-18/50 |
| Výkon: | 20W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 37 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | EBM-Papst |
| Otáčky (ot./min.): | 2450 |
| Proudění vzduchu: | 23.5 CFM (0.665 m³/min) |
| Ložisko: | Rukáv |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | RL90AC |
| Hluk: | 60 dBA |
| Blade_material: | Plast, vyztužený skelnými vlákny |
| Frame_material: | Plast, plněný sklem |
popis_vašich_požadavek: