{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | RL65-21/14H |
| Výkon: | 18W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 97 mm x 94 mm x 33 mm |
| Současný stav: | 0.75A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | EBM-Papst |
| Otáčky (ot./min.): | 4900 |
| Proudění vzduchu: | 35.8 CFM (1.01 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | RL65DC |
| Hluk: | 69 dBA |
| Blade_material: | Plast, vyztužený skelnými vlákny |
| Frame_material: | Plast, plněný sklem |
popis_vašich_požadavek: