{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | RG90-18/56 |
| Výkon: | 22W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 135 mm x 135 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.12A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | EBM-Papst |
| Proudění vzduchu: | 31.8 CFM (0.901 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | RG90AC |
| Hluk: | 60 dBA |
| Blade_material: | Plast, vyztužený skelnými vlákny |
| Frame_material: | Plast, plněný sklem |
popis_vašich_požadavek: