{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | RG130/0800-3612 010201 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 178mm |
| Proudění vzduchu: | 115m³/h |
| Série: | RG130 |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 176 x 178 x 98mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 176mm |
| Hloubka: | 98mm |
| Hladina hluku: | 55 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 8000rpm |
| Směr křivky: | Radial |
popis_vašich_požadavek: