{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | RG125-19/12N/2 |
| Výkon: | 5W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 180 mm x 180 mm x 40 mm |
| Současný stav: | 0.425A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | EBM-Papst |
| Otáčky (ot./min.): | 2550 |
| Proudění vzduchu: | 51,5 CFM (1,46 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | RG125DC |
| Hluk: | 58 dBA |
| Blade_material: | Plast, vyztužený skelnými vlákny |
| Frame_material: | Plast, plněný sklem |
popis_vašich_požadavek: