{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | RER101-36/14NHH |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 101mm |
| Proudění vzduchu: | 190m³/h |
| Série: | RER 101 N |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 101 x 51.7mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Hloubka: | 51.7mm |
| Hladina hluku: | 74dB |
| Rychlost ventilátoru: | 5900rpm |
| Směr křivky: | Backward |
popis_vašich_požadavek: