{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | XFAN |
| Model: | RDL8015S |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm mm x 80 mm mm x 15 mm mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.09A |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 15 mm |
popis_vašich_požadavek: