{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | RUILSKÁ VĚDA |
| Model: | RBD7530S2 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 75 mm x 75 mm x 30 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.30A |
| Délka: | 75 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| výška: | 30 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: