{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | R89F-MS0938HP-S1 |
| Výrobce: | Omron |
| Šířka: | 92 mm |
| Proudění vzduchu: | 1,5 m³/min |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 92 x 92 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 100 → 240 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 38 mm |
| Spotřeba energie: | 4.5W |
| Hloubka: | 92 mm |
| Hladina hluku: | 40 dB |
| Maximální proud: | 80mA |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: