{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | R89F-DS1225L-S2 |
| Výrobce: | Omron |
| Šířka: | 120 mm |
| Proudění vzduchu: | 2,5 m³/min |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 120 x 120 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 25 mm |
| Spotřeba energie: | 4.08W |
| Hloubka: | 120 mm |
| Hladina hluku: | 40 dB |
| Maximální proud: | 170 mA |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: