{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | R87T-A4A05H |
| Výkon: | 35/33W |
| Napětí: | 200V |
| Velikost: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Omron |
| Otáčky (ot./min.): | 3100 |
| Proudění vzduchu: | 201,2 CFM (5,70 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Kulaté |
| Série: | R87T |
| Statický tlak: | 0,430 in H2O (107,0 Pa) |
| Hluk: | 58 dBA |
| Blade_material: | Zinek |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: