{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | R87F-A4A93HP |
| Výkon: | 10/9W |
| Napětí: | 200V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.06A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Omron |
| Otáčky (ot./min.): | 3050 |
| Proudění vzduchu: | 35,3 CFM (1,00 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | R87F |
| Statický tlak: | 0,275 in H2O (68,6 Pa) |
| Hluk: | 36 dBA |
| Blade_material: | Polykarbonát (PC) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: