{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | R87F-A4A15HP |
| Výkon: | 16/15W |
| Napětí: | 200V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.1A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Omron |
| Otáčky (ot./min.): | 2750 |
| Proudění vzduchu: | 95,3 CFM (2,70 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | R87F |
| Statický tlak: | 0,374 v H2O (93,1 Pa) |
| Hluk: | 42 dBA |
| Blade_material: | Polykarbonát (PC) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: