{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | R3G133-RA01-03 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 133 (Dia.)mm |
| Proudění vzduchu: | 280m³/h |
| Série: | RadiCal |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 133 (Dia.) x 65mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Hloubka: | 65 mm |
| Rychlost ventilátoru: | 3770rpm |
| Směr křivky: | Backward |
popis_vašich_požadavek: