{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | R2K150-AC01-15 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 152mm |
| Proudění vzduchu: | 200m³/h |
| Série: | R2K |
| Atribut: | Hodnota |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Hloubka: | 98.5mm |
| Rychlost ventilátoru: | 2000rpm |
popis_vašich_požadavek: