{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Ebmpapst |
| Model: | R2E225-AT52-19 |
| Výkon: | 105/155W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 225 mm x 225 mm x mm |
| Současný stav: | 0.47/0.59A |
| AC/DC: | AC |
| Ukončení: | 4 |
popis_vašich_požadavek: