{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | R2E 180-AS77-05 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 180 mm |
| Proudění vzduchu: | 570m³/h |
| Série: | R2E180 |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 180 (Dia.) x 78mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 180 mm |
| Hloubka: | 78mm |
| Hladina hluku: | 63dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2300 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: