{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | QLZ06/1800 A297-2518L-93UK |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 251mm |
| Proudění vzduchu: | 130m³/h |
| Série: | QLZ |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 96 x 251 x 83mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 96 mm |
| Hloubka: | 83 mm |
| Hladina hluku: | 40 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 1400rpm |
popis_vašich_požadavek: