{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | QLK45/1818A4-3030LH-16WT |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 492mm |
| Proudění vzduchu: | 220m³/h |
| Série: | QLK |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 71 x 510 x 79mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 79mm |
| Hloubka: | 71mm |
| Rychlost ventilátoru: | 2050 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: