{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | QLK45/1800A118-2518L-73RH |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 265mm |
| Proudění vzduchu: | 125m³/h |
| Série: | QLK |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 79 x 265 x 71mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 79mm |
| Hloubka: | 71mm |
| Rychlost ventilátoru: | 2200 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: