{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Celkový výkon | 600W / 680W |
|---|---|
| Typ | Jednotlivé stránky |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 100 x 220 x 40 mm |
| +5V | 20A |
| +12V | 49A (100 -140 Vac) 56A (180 -240 Vac) |
| +3.3V | 16A |
| 5V pohotovostní režim | 3A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-140Vac / 600W 180-240Vac / 680W |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | 100-140Vac / 7,5 - 5,2A 180-240Vac / 4,5 - 3,5A |
| Typ výstupu | 24pinový kabelový výstup ATX |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | 4pinová periferie: 226mm 4pinová periferie: 276mm 8pinová 12V: 260mm 4+4pinová 12V: 276mm |
| PFC | NEUPLATŇUJE SE |
| Napětí / proud | NEUPLATŇUJE SE |
| Energetická účinnost | NEUPLATŇUJE SE |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Ověřené systémy | SYS-6017B-NTF, SYS-6017R-TDF+, SYS-E403-9D-4C-FN13TP, SYS-E403-9D-8CN-FN13TP, SYS-E403-9D-12C-FN13TP, SYS-E403-9D-14C-FN13TP, SYS-E403-9D-14CN-FN13TP, SYS-E403-9D-16C-FN13TP, SYS-E403-9P-FN2T |
| Ověřený podvozek | CSE-512F-600B, CSE-512F-600LB, CSE-811L-600B, CSE-811TQ-600B, CSE-812L-600UB, CSE-813MTQ-600CB, CSE-813T-600CB, CSE-813T-600UB |
popis_vašich_požadavek: