{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Celkový výkon | 520W |
|---|---|
| Typ | Jednotlivé stránky |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 100 x 40,5 x 245 mm |
| +5V | 20A |
| +12V | 39A |
| +3.3V | 16A |
| 5V pohotovostní režim | 3A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-240V |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | 7A-3A |
| Typ výstupu | 24pinový kabelový výstup ATX |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | Obě stránky |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ne |
| Energetická účinnost | NEUPLATŇUJE SE |
| Certifikace 80 Plus | NEUPLATŇUJE SE |
nd REACH compliant, podrobnosti jsou k dispozici na vyžádání
popis_vašich_požadavek: