{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka | Supermicro |
|---|---|
| Celkový výkon | 500W |
| Typ | Modul |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 54,5 x 40 x 320 mm |
| +5V | NEUPLATŇUJE SE |
| +12V | 42A |
| +3.3V | NEUPLATŇUJE SE |
| 5V pohotovostní režim | 3A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-240V |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | 6.1-2.6A |
| Typ výstupu | Zlatý prst (54,5 Wide Molex) |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | NEUPLATŇUJE SE |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ano |
| Energetická účinnost | 91% Peak |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Titanium |
| Ověřené systémy | AS-1014S-WTRT, AS-1114S-WTRT, SYS-1019P-WTR, SYS-5017R-WRF, SYS-5018R-WR, SYS-5019C-WR, SYS-5019P-WTR, SYS-5019S-W4TR, SYS-5019S-WR, SYS-6017B-URF, SYS-6017R-TDLRF, SYS-6018R-TDTPR |
| Ověřený podvozek | CSE-113TQ-R500CB, CSE-113TQ-R500UB, CSE-813LT-R500CB, CSE-815TQ-R500CB, CSE-815TQ-R500UB, CSE-815TQ-R500WB, CSE-815TQC-R504CB, CSE-815TQC-R504WB, CSE-815TQC-R504WB2, CSE-LA15TQC-R504W, CSE-LB16AC2-R504W |
popis_vašich_požadavek: