{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Celkový výkon | 350W |
|---|---|
| Typ | Jednotlivé stránky |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 100 x 40 x 180 mm |
| +5V | 15A |
| +12V | 29A |
| +3.3V | 12A |
| 5V pohotovostní režim | 3A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-240 Vac |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | 5 - 2.5A |
| Typ výstupu | 24pinový kabelový výstup ATX |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | Obě stránky |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ne |
| Energetická účinnost | 94% Peak |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Ověřené systémy | SYS-1019C-FHTN8, SYS-1019D-4C-FHN13TP, SYS-1019D-FHN13TP, SYS-5018R-M, SYS-5019C-M, SYS-5019C-M4L, SYS-5019C-MHN2, SYS-5019P-M, SYS-5019P-MT, SYS-5019S-M, SYS-5019S-M-G1585L, SYS-5019S-M2, SYS-5019S-ML, SYS-5019S-MN4, SYS-5019S-MT |
| Ověřený podvozek | CSE-512F-350B1, CSE-513BTQC-350B, CSE-513BTQC-350WB, CSE-515-350, CSE-813MFTQC-350CB, CSE-813MFTQC-350CB2 |
popis_vašich_požadavek: