{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Celkový výkon | 340W |
|---|---|
| Typ | Jednotlivé stránky |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 76 x 40,4 x 279,4 mm |
| +5V | 16A |
| +12V | 28A |
| +3.3V | 15A |
| 5V pohotovostní režim | 3A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-240 Vac |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | 4A Max |
| Typ výstupu | 24pinový kabelový výstup ATX |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | Obě stránky |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ano |
| Energetická účinnost | 92% Peak |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Ověřené systémy | SYS-1019S-MC0T |
| Ověřený podvozek | CSE-113MFAC2-341CB |
popis_vašich_požadavek: