{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Celkový výkon | 330W / 380W |
|---|---|
| Typ | Jednotlivé stránky |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 76 x 40,4 x 279,4 mm |
| +5V | 18A |
| +12V | 27A / 31A |
| +3.3V | 15A |
| 5V pohotovostní režim | 3A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-180 V / 180-240 V |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50Hz/ 60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | Max. 4,5 A |
| Typ výstupu | 24pinový kabelový výstup ATX |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | NEUPLATŇUJE SE |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ne |
| Energetická účinnost | 91% Peak |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Ověřené systémy | SYS-1018D-73MTF |
| Ověřený podvozek | CSE-111LT-330UB, CSE-815T-330CB |
| B, CSE-505-203B, CSE-510-203B, CSE-510T-203B, CSE-512-203B |
popis_vašich_požadavek: