{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka | Supermicro |
|---|---|
| Celkový výkon | 300W |
| Typ | Jednotlivé stránky |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | Mid-Tower |
| Rozměry (š x v x d) | 140 x 86 x 150 mm |
| +5V | 13A |
| +12V | 12V1: 12A, 12V2: 16A |
| +3.3V | 12A |
| 5V pohotovostní režim | 2A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-240 Vac |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | 6A |
| Typ výstupu | 24pinový kabelový výstup ATX |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | 4pin |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ne |
| Energetická účinnost | 85% Peak |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Ověřené systémy | SYS-5037C-i, SYS-5038D-I, SYS-5039D-i |
| Ověřený podvozek | CSE-731D-300B, CSE-731i-300B |
popis_vašich_požadavek: