{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Celkový výkon | 1000W / 1800W / 1980W / 2000W |
|---|---|
| Typ | Modul |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 73,5 x 40 x 265 mm |
| +5V | NEUPLATŇUJE SE |
| +12V | 83.3/150/165/166.7A |
| +3.3V | NEUPLATŇUJE SE |
| 5V pohotovostní režim | 12Vsb: 3,5A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-240 Vac |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | 12-9.8A |
| Typ výstupu | Zlatý prst (25 párů konektorů) |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | NEUPLATŇUJE SE |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ano |
| Energetická účinnost | 96% Peak |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Titanium |
| Ověřené systémy | SSG-2028R-DN2R20L, SSG-2028R-DN2R24L, SSG-2028R-DN2R40L, SSG-2028R-DN2R48L, SSG-2029P-DN2R24L, SSG-6048R-E1CR60L, SSG-6048R-E1CR60N, SSG-6049P-E1CR60H, SSG-6049P-E1CR60L, SSG-6049P-E1CR60L+, SSG-6049SP-E1CR60, SYS-1028GQ-TVRT, SYS-1028GQ-TXR, SYS-1028GQ-TXRT, SYS-1029GQ-TNRT, SYS-1029GQ-TRT, SYS-1029GQ-TVRT, SYS-1029GQ-TXRT. |
| Záruka | Záruka 1 rok |
| Soulad výrobku s požadavky na ochranu životního prostředí | Splňuje požadavky RoHS a REACH, podrobnosti jsou k dispozici na vyžádání. |
popis_vašich_požadavek: