{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Celkový výkon | 200W |
|---|---|
| Typ | Jednotlivé stránky |
| Typ zdroje napájení | Napájení |
| Formátový faktor | 1U |
| Rozměry (š x v x d) | 76 x 40,3 x 192 mm |
| +5V | 8A |
| +12V | 16A |
| +3.3V | 8A |
| 5V pohotovostní režim | 2A |
| Rozsah vstupního napětí | 100-240V |
| Vstupní frekvenční rozsah | 50-60Hz |
| Rozsah vstupního proudu | Max. 2,6A |
| Typ výstupu | 20pinový kabelový výstup ATX |
| 8pinový / 4pinový (12V) konektor | 8-pinový |
| PFC | Ano |
| Napětí / proud | Ne |
| Energetická účinnost | 91% Peak |
| Certifikace 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Ověřené systémy | AS-5019D-FTN4, SYS-1019C-HTN2, SYS-5018A-FTN4, SYS-5018A-TN7B, SYS-5018D-FN4T, SYS-5018D-FN8T, SYS-5019A-FN5T, SYS-5019A-FTN4, SYS-5019A-FTN10P, SYS-5019C-FL, SYS-5019D-4C-FN8TP, SYS-5019D-FN8TP, SYS-5019S-L |
| Ověřený podvozek | CSE-504-203B, CSE-505-203B, CSE-510-203B, CSE-510T-203B, CSE-512-203B |
popis_vašich_požadavek: