{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| MPN: | PUDC12Z4P-019 |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.16A |
| Výkon: | 2.4W |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: