{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PT2B3 19028254A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Proudění vzduchu: | 400m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 171.4 x 50mm |
| Napájecí napětí: | 115 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Spotřeba energie: | 31W |
| Hloubka: | 50 mm |
| Hladina hluku: | 54dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3400 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 260mA |
popis_vašich_požadavek: