{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PQ24B4 19031084A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Proudění vzduchu: | 399m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 171.4 x 50mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Spotřeba energie: | 24W |
| Hloubka: | 50 mm |
| Hladina hluku: | 51.2dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3425rpm |
| Maximální proud: | 1A |
popis_vašich_požadavek: