{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PO125-24D-1238B-2 |
| Velikost: | 4.7 x 1.5 (120 x 38) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Interfan |
| Proudění vzduchu: | 125 CFM (3540 L/Min.) |
| Série: | PO Series |
| Statický tlak: | 0.4 In. H2O (99.6 Pa) |
| Rozměry: | 4,7 x 4,7 x 1,5 palce. (120 x 120 x 38 mm) |
| Hladina hluku: | 52 dBA |
| Aktuální hodnocení: | 0.14 A |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 4,7 x 4,7 palce. (120 x 120 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1,5 palce. (38 mm) |
| Jmenovité napětí: | 24 VDC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 3.36 W |
popis_vašich_požadavek: