{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PO019-12D-2B-2 |
| Velikost: | 2.36 x1 (60 x 25) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Interfan |
| Proudění vzduchu: | 19.4 CFM (549 L/Min.) |
| Série: | PO Series |
| Statický tlak: | 0.24 In. H2O (59.8 Pa) |
| Rozměry: | 2.36 x 2.36 x 1 In. (60 x 60 x 25 mm) |
| Hladina hluku: | 34 dBA |
| Aktuální hodnocení: | 0.08 A |
| Rychlost: | 4300 RPM |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 2,4 x 2,4 palce (60 x 60 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1 In. (26 mm) |
| Jmenovité napětí: | 12 VDC |
| Konfigurace: | Čtverec |
popis_vašich_požadavek: