{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PO014-24D-2B-3 |
| Velikost: | 2.4 x 0.6 (62 x 15) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Interfan |
| Proudění vzduchu: | 14 CFM (396 L/Min.) |
| Série: | PO Series |
| Rozměry: | 2.4 x 2.4 x 0.6 In. (62 x 62 x 15 mm) |
| Hladina hluku: | 30 dBA |
| Aktuální hodnocení: | 0.1 A |
| Rychlost: | 3700 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 2.4 x 2.4 In. (62 x 62 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 0,6 palce (15 mm) |
| Jmenovité napětí: | 24 VDC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 2.4 W |
popis_vašich_požadavek: