{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | PMD2412PMB1-A(2).GN |
| OTÁČKY: | 4200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 190,0 CFM (5,32 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | PMD |
| Statický tlak: | 0,650 in H2O (161,9 Pa) |
| Hluk: | 54,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X38MM 24VDC DRÁTOVÝ |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 259-1645 PMD2412PMB1-A.(2).GN |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 18.20W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.760A |
popis_vašich_požadavek: