{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | PMD2409PMB1-A.(2).GN |
| OTÁČKY: | 4900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 120,2 CFM (3,37 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | PMD |
| Statický tlak: | 0,710 v H2O (176,9 Pa) |
| Hluk: | 57,6 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 92X38MM 24VDC DRÁTOVÝ |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Další názvy: | 259-1424 PMD2409PMB1-A (2).GN PMD2409PMB1-A.2.GN PMD2409PMB1A2GN |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 12.20W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | – |
| Materiál - čepel: | – |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.510A |
popis_vašich_požadavek: