{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | PMD2406PTVX-A.U.GN |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 60 mm |
| Proudění vzduchu: | 68m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 60 x 60 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 60 mm |
| Spotřeba energie: | 5W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Hladina hluku: | 45 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 7600 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 207mA |
popis_vašich_požadavek: