{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | PMB1275PNB4-AY.(2).GN |
| Typ výrobku: Dřevěné obaly na boty: | Ventilátory DC |
| OTÁČKY: | 1900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 30,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 7,5 CFM (0,210 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart |
| Série: | PMB |
| Statický tlak: | 0,150 in H2O (37,3 Pa) |
| Hluk: | 28,0 dB(A) |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový/zaoblený - 75,7 mm délka x 75,7 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.080A |
popis_vašich_požadavek: